سه شنبه 1 اسفند 1396.
امروز:

آخرین اخبار

اخبارسراسری

کریمه:مشاور وزیر علوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: ثبت درخواست وام در سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم آغاز شده و پرداخت وام ها از ۱۵ مهر انجام می شود.

به گزارش سایت کریمه، ذوالفقار یزدان مهر گفت: سامانه ثبت درخواست وام (پورتال دانشجویی) صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ۱۵ شهریورماه باز شده و دانشجویان متقاضی وام می‌توانند با مراجعه به این سامانه درخواست خود را ثبت کنند

ادامه مطلب: آغاز پرداخت وام های دانشجویی از...

کریمه:تجمع دانشجویی در اعتراض به فاجعه انسانی در میانمار امروز یکشنبه ۱۹ شهریور مقابل دفتر سازمان ملل در تهران برگزار می شود.

ادامه مطلب: دانشجویان در اعتراض به فاجعه...

کریمه: تلگرام انتقال سرورها به ایران را تکذیب کرد

به گزارش سایت کریمه،نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات صبح روز (31 تیر) در نمایشگاه الکامپ اعلام کرد که تلگرام باید سرورهای خود را به داخل ایران منتقل کند و شورای عالی فضای مجازی سال گذشته مصوبه‌ای را به تصویب رساند که طی آن شبکه های اجتماعی خارجی را مجبور به انقال سرورهایشان به داخل ایران می کرد اما هنوز مدیران تلگرام در این مورد پاسخی نداده اند.

ادامه مطلب: تلگرام انتقال سرورها به ایران را...

کریمه: 6 مدال طلا و نقره سهم دانش آموزان ایرانی از المپیاد ریاضی

به گزارش سایت کریمه، دانش آموزان جمهوری اسلامی ایران در پنجاه هشتمین المپیاد جهانی ریاضی دو مدال طلا وسه نقره و یک برنز به دست آوردند. این مسابقات از ۲۱ تیرماه تا ۳۰ تیرماه در شهر ریو برزیل برگزار شد.

ادامه مطلب: 6 مدال طلا و نقره سهم دانش...

کریمه: در حالی شب گذشته سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از رفع مشکل ۲۵۰۱ رشته محل ارشد خبر داد که صبح امروز سازمان سنجش در اطلاعیه ای این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش سایت کریمه، علی محمد نوریان با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری ساعت ٢١ درباره وضعیت مجوز رشته محل‌های دوره کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاداسلامی و ابهامات آن گفت: «۲۹۰۰ کدرشته‌محل دوره کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از دفترچه انتخاب رشته داوطلبان حذف شده بود که به دنبال مذاکرات مثبت و سازنده‌ای که با وزارت علوم داشتیم و با توجه به عنایت مثبت وزیر علم و همکاران ایشان، در راستای رفع دغدغه و نگرانی خانواده‌ها، جوانان و داوطلبان، در روزهای گذشته جلسات متعددی برگزار شد، اما در جلسه‌ای که امروز بین مسئولان دانشگاه با دکتر ابراهیم خدایی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش برگزار شد، همه زوایای کار بررسی و قرار شد بر اساس مصوبات (ما دو مصوبه از مجلس در ارتباط با دانشگاه آزاد داریم) تمام کدرشته محل‌هایی که قبل از اسفند ۹۴ تصویب شده‌اند، یعنی قبل از اینکه قانون سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی تصویب شود، همه این رشته‌ها مجددا مورد تایید باشند و در سایت برای انتخاب رشته داوطلبان بارگذاری شود.»

ادامه مطلب: مشکل ۲۵۰۱ رشته‌ محل ارشد دانشگاه...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 41 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم