شنبه 4 آذر 1396.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

حوادث

کریمه: سارق جوان به سرعت پشت فرمان خودروی پراید نشست و پس از حرکت به صورت دنده عقب وقتی وارد خیابان شد شروع به حرکت به سمت جلو کرد.

به گزارش سایت کریمه، عقربه ها ساعت 11:30 دقیقه صبح پنج شنبه 29 تیرماه سال جاری را نشان می داد که پدر جوانی همراه دختر 8 ماهه اش به نام بنیتا سوار بر خودروی پراید از داخل پارکینگ خانه شان در منطقه مشیریه خارج شدند.پدر دخترکوچولو در حالیکه خودرویش روشن بود پس از خارج شدن برای بستن در پارکینگ خانه از پراید پیاده شد و هنوز لحظاتی نگذشته بود که مرد جوانی برای سرقت خودروی پراید وارد عمل شد.

ادامه مطلب: ربودن دختر 8 ماهه در برابر چشمان...

کریمه :فرماندار پلدختر از وقوع آتش‌سوزی در پوشش گیاهی کوه «چناره» شهر معمولان این شهرستان خبر داد.

نعمت الله دستیاری شامگاه سه شنبه در گفت و گو با سایت کریمه  اظهار داشت: جنگل ها و مراتع کوه «چناره» در منطقه «چول هول» بخش معمولان از توابع شهرستان پلدختر ساعت ۲۲ سه شنبه شب دچار آتش سوزی شد.

ادامه مطلب: پوشش گیاهی کوه «چناره» در پلدختر...

کریمه: خانواده‌ یک کارگر ۲۳ ساله استادیوم المپیک توکیو که چند ماه پیش خودکشی کرده بود، اعلام کردند که فرزند آنها به دلیل کار بسیار زیاد و اضافه کاری این کار را انجام داد.

به گزارش سایت کریمه به نقل از سایت  Inside the games، کارگر ۲۳ ساله استادیوم  المپیک حدود ۲۰۰ ساعت اضافه در این استادیوم کار کرده بود. جسد او در ماه آوریل در استادیوم پیدا شد. او در نامه‌ای اعلام کرده بود که از نظر فیزیکی و روحی دیگر توان ندارد. خانواده‌ این کارگر درخواست غرامت کرده‌اند و اعلام کرده‌اند که دلیل مرگ فرزند آنها اضافه کاری بیش از حد بوده است.

ادامه مطلب: اضافه کاری بیش از حد، عامل...

کریمه :متعاقب حادثۀ تیراندازی یک سرباز در یکی از مناطق نظامی استان قزوین، رییس بازرسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران توضیحات تکمیلی را ارایه کرده است.

به گزارش سایت کریمه ، امیر علی سامانی رییس بازرسی نیروی زمینی ارتش ضمن ابراز تأسف، تسلیت و همدردی با خانواده‌های محترم داغدیده و همچنین مجروحان حادثۀ اخیر، گفت: بلافاصله بعد از حادثۀ تیراندازی دو اقدام فوری و همزمان صورت گرفت. در اولین اقدام اعزام مجروحان با بالگرد مستقر در پادگان آبیک به مراکز درمانی انجام شد که با همکاری بیمارستان شهید رجایی قزوین و بیمارستان ارتش از تلفات و جراحات بیشتر جلوگیری بعمل آمد. در اقدام دوم تیم‌هایی متشکل از متخصصان حوزه‌های روان‌پزشکی و بازرسی و همچنین سامانۀ فرماندهی تشکیل و به علل و چگونگی در محل حادثه پرداخته شد.

ادامه مطلب: جزئیات حادثه تیراندازی در آبیک...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 97 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم