يكشنبه 29 بهمن 1396.
امروز:

آخرین اخبار

حوادث

مدیرکل شرق آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه ایران از انتقال سه پیکر شناسایی شده نفت‌کش سانچی به کشور ظرف یک هفته آینده و پس از انجام مراحل قانونی و کنسولی خبر داد.

به گزارش سایت کریمه، محمد فرازنده دستیار وزیر و مدیرکل شرق آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه کشورمان و عضو کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفت‌کش سانچی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در حاشیه مراسم تشییع مهدی محتشمی دیپلمات سابق وزارت خارجه در جمع خبرنگاران درباره آخرین پیگیری‌ها در خصوص حادثه سانچی و انتقال سه پیکر قربانیان این حادثه به کشور گفت: طبق بررسی‌هایی که مجموعه پلیس بین‌الملل (اینترپل) و پزشکی قانونی انجام داده توانستند دی‌.ان‌.ای‌های ارسالی را با دی‌.ان‌.ای‌هایی (DNA) که از خانواده‌های این عزیزان ارسال شده بوده چک کنند و این پیکرها شناسایی شدند.

ادامه مطلب: انتقال پیکرهای شناسایی شده...

کریمه:معاون پیشگیری‌های وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه می‌گوید پراید، سمند، پژو، نیسان و پیکان، پنج خودرویی هستند که ۹۵ درصد سرقت‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

 

به گزارش سایت کریمه،علیرضا ساوری در جمع خبرنگاران گفت: سال گذشته بین 80 تا 85 هزار فقره سرقت خودرو در کشور انجام شده که گستردگی وقوع این جرم در کشور نشان می دهد که 85 درصد خودروهای سرقتی متعلق به سالهای 85 و قبل از آن است که از ضریب ایمنی مطلوبی برخوردار نبودند.

ادامه مطلب: کدام خودروها را در ایران بیشتر و...

کریمه: سارق جوان به سرعت پشت فرمان خودروی پراید نشست و پس از حرکت به صورت دنده عقب وقتی وارد خیابان شد شروع به حرکت به سمت جلو کرد.

به گزارش سایت کریمه، عقربه ها ساعت 11:30 دقیقه صبح پنج شنبه 29 تیرماه سال جاری را نشان می داد که پدر جوانی همراه دختر 8 ماهه اش به نام بنیتا سوار بر خودروی پراید از داخل پارکینگ خانه شان در منطقه مشیریه خارج شدند.پدر دخترکوچولو در حالیکه خودرویش روشن بود پس از خارج شدن برای بستن در پارکینگ خانه از پراید پیاده شد و هنوز لحظاتی نگذشته بود که مرد جوانی برای سرقت خودروی پراید وارد عمل شد.

ادامه مطلب: ربودن دختر 8 ماهه در برابر چشمان...

کریمه: خانواده‌ یک کارگر ۲۳ ساله استادیوم المپیک توکیو که چند ماه پیش خودکشی کرده بود، اعلام کردند که فرزند آنها به دلیل کار بسیار زیاد و اضافه کاری این کار را انجام داد.

به گزارش سایت کریمه به نقل از سایت  Inside the games، کارگر ۲۳ ساله استادیوم  المپیک حدود ۲۰۰ ساعت اضافه در این استادیوم کار کرده بود. جسد او در ماه آوریل در استادیوم پیدا شد. او در نامه‌ای اعلام کرده بود که از نظر فیزیکی و روحی دیگر توان ندارد. خانواده‌ این کارگر درخواست غرامت کرده‌اند و اعلام کرده‌اند که دلیل مرگ فرزند آنها اضافه کاری بیش از حد بوده است.

ادامه مطلب: اضافه کاری بیش از حد، عامل...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 139 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم