جمعه 30 تير 1396.
امروز:

آخرین اخبار

حوادث

کریمه :فرماندار پلدختر از وقوع آتش‌سوزی در پوشش گیاهی کوه «چناره» شهر معمولان این شهرستان خبر داد.

نعمت الله دستیاری شامگاه سه شنبه در گفت و گو با سایت کریمه  اظهار داشت: جنگل ها و مراتع کوه «چناره» در منطقه «چول هول» بخش معمولان از توابع شهرستان پلدختر ساعت ۲۲ سه شنبه شب دچار آتش سوزی شد.

ادامه مطلب: پوشش گیاهی کوه «چناره» در پلدختر...

کریمه :متعاقب حادثۀ تیراندازی یک سرباز در یکی از مناطق نظامی استان قزوین، رییس بازرسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران توضیحات تکمیلی را ارایه کرده است.

به گزارش سایت کریمه ، امیر علی سامانی رییس بازرسی نیروی زمینی ارتش ضمن ابراز تأسف، تسلیت و همدردی با خانواده‌های محترم داغدیده و همچنین مجروحان حادثۀ اخیر، گفت: بلافاصله بعد از حادثۀ تیراندازی دو اقدام فوری و همزمان صورت گرفت. در اولین اقدام اعزام مجروحان با بالگرد مستقر در پادگان آبیک به مراکز درمانی انجام شد که با همکاری بیمارستان شهید رجایی قزوین و بیمارستان ارتش از تلفات و جراحات بیشتر جلوگیری بعمل آمد. در اقدام دوم تیم‌هایی متشکل از متخصصان حوزه‌های روان‌پزشکی و بازرسی و همچنین سامانۀ فرماندهی تشکیل و به علل و چگونگی در محل حادثه پرداخته شد.

ادامه مطلب: جزئیات حادثه تیراندازی در آبیک...

کریمه :فرماندار جیرفت با اشاره به اینکه هیچ گونه خسارت جانی و مالی در خصوص زمین لرزه های امشب جبالبارز گزارش نشده است گفت: ستاد مدیریت بحران تشکیل شده و همه دستگاه ها در حالت آماده باش هستند.

احمد امینی روش در گفتگو با سایت کریمه  در خصوص زلزله ۴.۴ ریشتر در منطقه جبالبارز، اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ گونه خسارت جانی و مالی گزارش نشده است.

ادامه مطلب: زمین لرزه جبالبارز خسارت...

کریمه :معاون مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری قزوین خبر کشته شدن سه سرباز و مجروح شدن شش سرباز در حادثه پادگان آبیک را تایید کرد.

علی مقدمی در گفتگو با سایت کریمه  اظهارداشت: سرباز وظیفه ساسان خلیلی عصر امروز دوشنبه وارد آسایشگاه شده و هم خدمتی های خود را به رگبار گلوله می بندد.

ادامه مطلب: ۳ کشته و ۶ مجروح آخرین وضعیت...

کریمه :زلزله ای به بزرگی ۲.۶ ریشتر پلدختر در استان لرستان را لرزاند.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان به سایت کریمه  گفت: مطابق برآورد اولیه موسسه ژئوفیزیک زمین لرزه ای با شدت ۲.۶ ریشتر در شهر پلدختر لرستان به وقوع پیوست.

ادامه مطلب: زلزله ۲.۶ ریشتری پلدختر را لرزاند

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 97 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم