يكشنبه 2 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

حوادث

مدیرکل شرق آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه ایران از انتقال سه پیکر شناسایی شده نفت‌کش سانچی به کشور ظرف یک هفته آینده و پس از انجام مراحل قانونی و کنسولی خبر داد.

به گزارش سایت کریمه، محمد فرازنده دستیار وزیر و مدیرکل شرق آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه کشورمان و عضو کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفت‌کش سانچی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در حاشیه مراسم تشییع مهدی محتشمی دیپلمات سابق وزارت خارجه در جمع خبرنگاران درباره آخرین پیگیری‌ها در خصوص حادثه سانچی و انتقال سه پیکر قربانیان این حادثه به کشور گفت: طبق بررسی‌هایی که مجموعه پلیس بین‌الملل (اینترپل) و پزشکی قانونی انجام داده توانستند دی‌.ان‌.ای‌های ارسالی را با دی‌.ان‌.ای‌هایی (DNA) که از خانواده‌های این عزیزان ارسال شده بوده چک کنند و این پیکرها شناسایی شدند.

ادامه مطلب: انتقال پیکرهای شناسایی شده...

کریمه :نماینده مردم ارومیه در مجلس با تاکید بر توقف روند خشکی دریاچه ارومیه، گفت: سطح آب دریاچه نسبت به دو سال گذشته ۲۰ سانتی‌متر افزایش یافته و تا ۷ سال آینده به طور کامل احیا اکولوژیک خواهد شد.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از خانه ملت، سید هادی بهادری در خصوص اقدامات دولت در چهار سال گذشته پیرامون احیای دریاچه ارومیه، گفت: کارهای بسیاری برای احیای دریاچه ارومیه در طول چهار سال گذشته انجام شده؛ از جمله این اقدامات اتصال زرینه رود به سیمینه رود ارومیه ، لایروبی رودخانه‌ها، تکمیل سد سیلو و انتقال آب رودخانه گدار به دریاچه ارومیه، حفاری انتقال آب از جنوب دریاچه، ایجاد آبیاری تحت فشار در بخش‌های بسیار و غیره است.

ادامه مطلب: روند خشکی دریاچه ارومیه متوقف...

کریمه : زلزله‌ای باقدرت۳.۳ ریشتر صبح شنبه بجنورد در خراسان شمالی را لرزاند.

به گزارش سایت کریمه ، صبح شنبه زلزله‌ای باقدرت ۳.۳ درجه در مقیاس ریشتر بجنورد در خراسان شمالی را لرزاند

ادامه مطلب: زلزله ۳.۳ ریشتری بجنورد در...

کریمه :سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرده توده بزرگ گرد و غبار عصر شنبه وارد کشور شده و غرب و جنوب غرب کشور را فرا می‌گیرد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با سایت کریمه ، گفت: با تشکیل توده بزرگ گرد و خاک در اواخر روز جمعه در غرب عراق و حرکت آن به سمت مرزهای غربی کشور انتظار می رود از امروز بعد ازظهر گردوغبار مناطق غرب و جنوب غرب را فرا بگیرد.

ادامه مطلب: گرد و غبار در غرب کشور

کریمه : زمین لرزه ای به بزرگی ۳.۲ ریشتر شب گذشته گلباف کرمان را لرزاند.

به گزارش سایت کریمه، زمین لرزه ای به بزرگی ۳.۲ ریشتر ساعت ۲۲ و ۳۴ دقیقه چهارشنبه شب گلباف را تکان داد.

ادامه مطلب: زمین لرزه ۳.۲ ریشتری گلباف را...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 169 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم