يكشنبه 2 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

کریمه :معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی گفت: تبلیغات بدنه اتوبوس ها، دید مسافران را کور نمی کند.

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی گفت: تبلیغات بدنه اتوبوس ها، دید مسافران را کور نمی کند.

هادی صادقی در گفتگو با سایت کریمه ، در پاسخ به پرسشی درباره انتقاد اعضای شورا به نحوه اجرای تبلیغات بر روی اتوبوس گفت: این نوع جدیدی از تبلیغات است در حالی که تمامی سطح بدنه را تبلیغات را پوشانده از درون اتوبوس بیرون کاملاً دیده می شود.

 

وی ادامه داد: در حالی که اعلام می شود مسافران از این تبلیغات ناراحت هستند نظرسنجی ها نشان می دهد ناخواسته این تبلیغات در فصل گرما باعث شد، تندی نور آفتاب کمتر به درون اتوبوس بتابد در حالی که از داخل، بیرون  اتوبوس نیز مشخص است.

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی خاطرنشان کرد: پیمانکاران این اتوبوس ها را برای کار تبلیغات همیشه تمیز و شسته نگه می دارند بنابراین جزء اتوبوس های مطلوب مسافران است.

صادقی تصریح کرد: تعدادی از پیمانکاران و دلالان که این نحو تبلیغات، درآمد آنها را کاهش داده اطلاعات نادرستی را منتشر کردند. در حالی که یک بار به داخل آن اتوبوس ها نرفته تا ببیند این اطلاعات واقعا درست است و آیا دید مسافران را کور می کند یا خیر؟

معاون تبلیغات و درآمدسازی زیبا شهر تهران تأکید کرد: این نوع تبلیغات از درآمدهای پایدار شهر محسوب می شوند و تنها مورد انتقاد افرادی است که منافعشان کور شده است. این سبک از تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس ها در همه دنیا مرسوم است و هیچ گونه تخلف قانونی صورت نگرفته که  اگر صورت می گرفت پلیس راهور با آن برخورد می کرد.

وی اضافه کرد: این تبلیغات نه باعث انسداد شیشه و دید مسافر شده و نه حواس راننده را پرت می کند که امنیت مسافران به خطر بیفتد بلکه باعث رفاه مسافران نیز هست.

منبع مهر

کلمات کلیدی: کریمه, اتوبوس رانی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 137 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم