يكشنبه 30 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

کریمه: مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: مهربانی و صبر از جمله مهمترین صفات پرستاران در مواجهه با بیماران و خدمات شایسته به آنان است.

به گزارش کریمه، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی ظهر سه شنبه در مراسم روز پرستار که در بیمارستان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: مهربانی و صبر از جمله مهمترین صفات پرستاران در مواجهه با بیماران است و مجموعه‌ای می‌تواند خدمات شایسته به مردم ارائه کند که خود از سلامت اداری برخوردار باشد.

وی افزود: خدمت‌رسانی خالصانه همراه با رأفت پزشکان و پرستاران نسبت به بیماران در چارچوب وظایف اداری نمی‌گنجد بلکه موضوعی اعتقادی نشات گرفته از باورهای دینی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: سلامت جامعه و تغذیه مردم برای پیشگیری از بیماری‌ها  موضوع مهمی است و پزشکان باید مطالبه‌گر حوزه سلامت جامعه برای پیشگیری از وقوع بسیاری از بیماری‌ها در حوزه‌های گوناگون باشند.

رئیسی برترین اعمال در این عالم را گره گشایی از مشکلات مردم خواند و گفت: یکی از مهمترین نیازها برای کادر درمانی داشتن ظرفیت است، ظرفیت به معنای آن است که فرد در ناملایمات و سختی‌ها عرصه عبودیت پروردگار را ترک نکند.

تولیت آستان قدس رضوی در ادامه به اقدامات درمانی آستان قدس رضوی اشاره کرد و گفت:  آستان قدس رضوی در حوزه بهداشت، درمان و سلامت به دنبال تکمیل یک روند کامل؛ از آموزش گرفته تا داروسازی و ارائه خدمات پزشکی در بیمارستان است.

وی افزود: ما به دنبال افزایش تخت و امکانات بیمارستان رضوی خواهد بود اما آرزوی قلبی ما سلامت مردم و خالی ماندن تخت‌های بیمارستان است، باید بطور جدی پزشکان دلایل وقوع بیماری‌ها را در کشور آسیب شناسی کنند.

رئیسی تاکید کرد : مشهد با توجه به ظرفیت‌های موجود می‌تواند به قطب سلامت کشور تبدیل شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 98 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم