جمعه 30 تير 1396.
امروز:

آخرین اخبار

اخبارمحلی

کریمه :۴ ماه مانده به موسم پیاده‌روی اربعین حسینی، مهیاسازی مرز مهران به‌عنوان مهم‌ترین مرز زمینی کشور برای تردد میلیونی زائران در رکود بوده و بازهم تحرک برای رفع مشکلات به دقیقه ۹۰ موکول شده است.

سایت کریمه - کمتر از چهار ماه تا ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۶ یعنی رویداد بزرگ اربعین حسینی باقی مانده است، راهپیمایی عظیمی که طی سال‌های گذشته به یک حرکت بزرگ فرهنگی در کشور تبدیل‌شده است.

ادامه مطلب: آماده‌سازی مرز مهران به دقیقه ۹۰...

کریمه :روابط عمومی قرارگاه قدس اعلام کرد در پی تیراندازی تروریست ها به مرز سراوان از داخل خاک پاکستان و اقدام متقابل رزمندگان اسلام، سه تروریست کشته و زخمی شدند.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از سپاه نیوز، روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه  اعلام کرد:‌ عصر امروز (شنبه)‌ یک تیم تروریستی وابسته به استکبار جهانی و سرویس های جاسوسی بیگانه از داخل خاک کشور ‍پاکستان با سلاح های منحنی زن و سبک به سمت مرزهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه سراوان شلیک کردند.

ادامه مطلب: تیر اندازی تروریست ها به مرز...

کریمه: این روزها اگر سری به پاسازها و مراکز خرید قم بزنید، خواهید دید که در اکثریت این امکان، خبری از رمپ های مناسب و یا حتی آسانسور برای سهولت در رفت وآمد معلولین، جانبازان و حتی کالسکه نوزادان وجود ندارد!

به گزارش سایت کریمه، به برکت حضور حدود 400 امامزاده در شهر مقدس قم و بخصوص حرم مطهر حضرت معصومه(س)، سالانه میلیون ها زائر برای زیارت این امامزادگان، به این شهر رفت و آمد می کنند و این خود فرصت بسیار مناسبی است تا با محیا کردن شرایط بازدید این زائران از  پاساژها و مراکز خرید کلانشهر قم، بهبودی در وضعیت اقتصادی شهر ایجاد شود.

ادامه مطلب: از خرابی آسانسور تا نبود یک رمپ...

کریمه :یکی از مراجع تقلید به مسئله خصوصی بودن حریم ماشین اشاره کرد و گفت: از نظر فقهی روشن است که اگر چیزی آشکار و عیان باشد فضای خصوصی نیست.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی در دیدار سردار مجتبایی فرمانده نیروی انتظامی استان قم گفت: اگر همه ارگان‌ها کار خود را به خوبی انجام داده و دست به دست هم دهند امنیت و اخلاق در جامعه بیشتر حاکم خواهد شد؛ اما اگر هر کس کار خود را انجام دهد آسیب‌ها هم افزایش پیدا می‌کند؛ در این بین باید برای قم حساب مستقلی باز کنند چون جایگاه ویژه ای دارد و یک شهر جهانی و مهم به شمار می‌رود و شهر اهل بیت(ع) است.

ادامه مطلب: حریم ماشین فضای خصوصی نیست/...

کریمه :آتش‌سوزی، زوال، خشکسالی، تغییر کاربری، نیستی را در بلوطستان رقم‌زده، تا توسعه نهالستان‌ها مرهمی بر زخم جنگل‌های لرستان باشد.

سایت کریمه  - گروه استان‌ها: جنگل‌های لرستان با قرارگیری در قلب زاگرس اهمیت حیاتی برای این زیست‌بوم منحصربه‌فرد دارند چراکه از وسعت ۵.۸ میلیون هکتاری جنگل‌های ۱۱ استان زاگرسی ۱.۲ میلیون هکتار در لرستان قرار دارد تا این استان حائز رتبه دوم وسعت جنگل‌ها باشد، عنوانی که وقوع مخاطرات مختلف طبیعی و انسانی آن را تهدید می‌کند.

ادامه مطلب: مرهمی بر تن سوخته زاگرس/...

زیر مجموعه ها

  • سلفچگان

    آخرین اخبار و اطلاعات از قلب اقتصادی ایران منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم را می توانید در اینجا بخوانید.

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 101 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم