يكشنبه 29 بهمن 1396.
امروز:

آخرین اخبار

اخبارمحلی

کریمه:یکی از مراجع تقلید شیعیان تأکید کرد: مردم باید با حقیقت غدیر آشنا شوند و جشن‌های این روز بزرگ را هر چه با شکوه‌تر برگزار کنند.

ادامه مطلب: مردم باید با حقیقت غدیر آشنا...

کریمه:یکی از مراجع تقلید شیعیان با انتقاد از سکوت مدعیان حقوق بشر در قبال کشتار مسلمانان مظلوم میانمار، گفت: سران کشورهای اسلامی وظیفه سنگینی نسبت به این جنایات دارند.

ادامه مطلب: سران کشورهای اسلامی وظیفه سنگینی...

کریمه:عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) با اشاره به اینکه برخی بی حجابی ها مغرضانه و برنامه ریزی شده است ، گفت: عدم اهتمام به نهی از منکر، باعث افزایش بدحجابی در قم شده است.

 به گزارش سایت کریمه, زهرا تاجیک با اشاره به مسئله بی حجابی در قم، اظهار داشت: ابتدا در این قضیه باید گفت که از قوانین اسلام قافل شده ایم چرا که اسلام در این مسئله دستورالعمل هایی دارد.

ادامه مطلب: عدم اهتمام به نهی از منکر، باعث...

کریمه: چرا باید در کلانشهری مثل قم که قریب به یک میلیون و 292 هزار نفر جمعیت و روزانه تعداد زیادی زائر دارد، از داشتن پل های هوایی دارای پله برقی، محروم باشد! البته در سطح شهر پیدا می شوند اما اکثر آن ها بدون پله برقی هستند.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی کریمه، با گسترش شهرنشینی و افزایش تردد خودرو و به تبع آن عابران پیاده در سطح شهر، معضل رفت و آمد و عبور از خیابان، به ویژه برای کودکان و سالمندان بیشتر به چشم می خورد؛ اینجاست که لزوم وجود پل های هوایی متعدد در سطح شهر اهمیت پیدا می کند.

ادامه مطلب: پل های هوایی قم، همچنان بدون...

کریمه :۴ ماه مانده به موسم پیاده‌روی اربعین حسینی، مهیاسازی مرز مهران به‌عنوان مهم‌ترین مرز زمینی کشور برای تردد میلیونی زائران در رکود بوده و بازهم تحرک برای رفع مشکلات به دقیقه ۹۰ موکول شده است.

سایت کریمه - کمتر از چهار ماه تا ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۶ یعنی رویداد بزرگ اربعین حسینی باقی مانده است، راهپیمایی عظیمی که طی سال‌های گذشته به یک حرکت بزرگ فرهنگی در کشور تبدیل‌شده است.

ادامه مطلب: آماده‌سازی مرز مهران به دقیقه ۹۰...

زیر مجموعه ها

  • سلفچگان

    آخرین اخبار و اطلاعات از قلب اقتصادی ایران منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم را می توانید در اینجا بخوانید.

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 137 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم