يكشنبه 30 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

کریمه :با اتمام شمارش آرا در استان هرمزگان دکتر حسن روحانی با بیشترین آرا نفر اول و سید ابراهیم رئیسی دوم شد.

سایت کریمه  گروه استانها؛ بعد از اتمام ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری در میان شش کاندیدا، دکتر حسن روحانی با کسب بیشترین آرا در استان هرمزگان اول شد و سید ابراهیم رئیسی با اختلاف کمی دومین آرای ماخذه را کسب کرد.

دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان با صدور پیامی از حضور حماسی مردم هرمزگان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در روز ۲۹ اردیبهشت قدردانی کرد.

انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند ایران اسلامی رقم زد که بی شک موجبات رشد و بالندگی بیش از پیش جمهوری اسلامی ایران را فراهم خواهد کرد.

مردم شریف، مومن، دلیر و انقلابی استان هرمزگان همگام با دیگر هموطنان در سراسر کشور سهم بزرگی در این حماسه به یاد ماندنی داشتند و مشارکتی مثال زدنی را در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی رقم زدند.

نتخابات مظهر مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران است که حضور با شکوه و کم نظیر ملت ایران در انتخابات ۲۹ اردیبهشت استحکام بیشتری به نظام جمهوری اسلامی بخشید.

حضور آگاهانه و هوشمندانه ملت ایران بار دیگر ثابت کرد که این ملت پاسدار ارزش های انقلاب اسلامی است و پیشرفت ایران اسلامی در سایه این مشارکت حماسی محقق خواهد شد.

منبع مهر

کلمات کلیدی: کریمه, هرمزگان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 45 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم