يكشنبه 30 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

کریمه :معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز گفت: خوشبختانه آتش سوزی رخ داده در کارخانه ایران خوردرو تبریز بدون تلفات جانی کنترل شد.

آتش پاد دوم جلیل ستاری در گفت و گو با سایت کریمه  با اشاره به جزئیات حادثه آتش سوزی در کارخانه ایران خودرو واقع در جاده تبریز - آذرشهر اظهار داشت: گزارش این حریق ساعت ۹:۱۱ صبح امروز به آتش نشانی اعلام شد و پس از وصول این گزارش نخستین گروه امدادی ساعت ۹:۳۰ به محل اعزام شد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: برای اطفاء این حریق گسترده که در انبار ضایعات شرکت رخ داده بود و به دلیل شرایط جوی و وزش شدید باد و نیز نوع سازه های مورد استفاده در انبار، به سرعت در حال گسترش بود، چهار ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل اقدامات لازم را انجام دادند و خوشبختانه از گسترش آتش به سمت انبارهای مواد شیمیایی جلوگیری شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز در پایان ضمن تقدیر از حضور به موقع و سرعت عمل نیروهای آتش نشانی تبریز، آذرشهر و نیز مجموعه عوامل کارخانه گفت: این آتش سوزی ساعت ۱۰:۳۰ به طور کامل و بدون خسارات جانی کنترل شد و در حال حاضر نیز بخشی از نیروهای آتش نشانی حاضر در محل اقدامات احتیاطی و لکه گیری های لازم را انجام می دهند و بخشی نیز به ایستگاه های خود بازگشته اند.

منبع مهر

کلمات کلیدی: کریمه, تبریز

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 44 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم