جمعه 30 تير 1396.
امروز:

آخرین اخبار

اقتصادی

کریمه :استان‌های مختلف کشور در حالی با معضل زمین‌خواری درگیر هستند که می‌توان ردپای این پدیده را در کوه خواری و دریاخواری تا جنگل خواری با ابزار توسعه اراضی کشاورزی و آتش‌سوزی‌های عمدی مشاهده کرد.

سایت کریمه :  زمین‌خواری، تصرف اراضی اعم از دولتی و شخصی از سوی اشخاص یا مراجعی است که با استفاده از نفوذ و روابط خود در دستگاه‌های مختلف اداری و یا با شناسایی خلأهای قانونی و گاهی با جعل اسناد و مدارک به سوءاستفاده‌های مالی و ملکی می‌پردازند.

ادامه مطلب: زمین‌خواران در کمین عرصه‌های...

کریمه :معاون وزیر راه گفت: بانک مسکن هفته قبل توانست موافقت بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار را با پرداخت یک نوع وام جدید تحت عنوان «وام تبعی مسکن» اخذ کند.

حامد مظاهریان در گفت وگو با سایت کریمه  در پاسخ به این پرسش که آیا قرار نیست وام های جدید خرید از سوی بانک مسکن پرداخت شود، تأکید کرد: بانک مسکن توانسته نوعی تسهیلات جدید تحت عنوان «وام تبعی مسکن» را طراحی کند و در این ارتباط، هفته گذشته موفق شد موافقت بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار را برای اجرایی کردن آن اخذ کند که جزئیات این وام به زودی از سوی بانک مسکن اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب: موافقت بانک مرکزی با وام جدید...

کریمه :گرگان- مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت: دولت با تمام توان پیگیر مطالبات مردم از موسسات مالی است.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان محمد امین رضا زاده اظهار کرد: خواسته اصلی دولت و نیاز اصلی کشور در پیش گرفتن سیاست های دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته است.

ادامه مطلب: دولت پیگیر مطالبات مردم از...

کریمه :رئیس کل بانک مرکزی طی یادداشتی از سودجویی‌ها موسسات مالی غیرمجاز پرده برداشت و تاکید کرد که این بانک عزم دارد که معضل فعالیت این موسسات را یکبار و برای همیشه حل کند.

به گزارش سایت کریمه ، ولی الله سیف طی یادداشتی در کانال تلگرامی شخصی خود با اشاره به سودجویی‌ها، سوداگری‌ها و اقدامات خلاف قانون موسسات مالی غیرمجازی طی سالهای گذشته که منجر به ایجاد اخلال در نظام بانکی کشور و از بین رفتن سرمایه‌های مردم شده است، تاکید کرد که بانک مرکزی عزم دارد که معضل موسسات مالی غیرمجاز را یکبار و برای همیشه حل کند.

ادامه مطلب: ناگفته‌های سیف از سودجویی‌های...

کریمه :معاون وزیر جهاد با بیان اینکه بیش از ٥٥ درصد مطالبات گندمکاران پرداخت شده است؛ گفت:تاکنون ٦ میلیون و ٥٧١ هزارتن گندم از کشاورزان خریداری شده است.

یزدان سیف در گفتگو با سایت کریمه   میزان کل خرید تضمینی گندم را تاکنون ۶ میلیون و ۵۷۱ هزار و ۱۵۲ تن اعلام کرد و اظهارداشت: بیشترین میزان خرید به ترتیب مربوط به استان خوزستان با یک میلیون و ۳۵۲ هزار و ۷۷۲ تن، استان گلستان با یک میلیون و ۹۰ هزار و ۱۶۴ تن، استان فارس  با ۸۰۹ هزار و ۴۵۵ تن، استان کرمانشاه ۳۹۸ هزار و ۴۴۳ تن، استان خراسان رضوی با ۳۵۹ هزار و ۲۴۷ تن و اردبیل ۳۳۹ هزار و ۳۳۶تن است.  

ادامه مطلب: خرید گندم از ٦.٥ میلیون تن گذشت/...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 118 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم