جمعه 3 آذر 1396.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

اقتصادی

کریمه:در گزارشی از سوی سازمان توریسم جهانی، دستاوردهای کشورهای مختلف جهان در صنعت گردشگری سال ۲۰۱۶ بررسی شده؛ صنعتی که مجموع سود آن از ۱۲۰۰ میلیارد دلار عبور کرده است.

ادامه مطلب: گردشگری ۲۰۱۶ به روایت آمار/ سهم...

کریمه:مشاور سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه سود سهام عدالت حتما واریز می شود گفت: منتظر برگزاری جلسه شورای عالی اصل ۴۴ هستیم.

به گزارش سایت کریمه، جعفر سبحانی گفت: اولین مرحله واریز سود سهام عدالت حتما تا پایان شهریورماه اجرایی خواهد شد.

ادامه مطلب: سود سهام عدالت تا پایان شهریور...

کریمه :در جریان معاملات امروز(دوشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با کاهش مجدد مواجه شد، بر این اساس نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به یک میلیون و ۱۹۸ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

ادامه مطلب: قیمت انواع سکه دوباره کاهش یافت/...

کریمه :یک مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی گفت: پرونده تخلفات امضافروشی لوله کشی گاز منازل در تهران در سال ۹۴ بررسی و وجود تخلف در ۲۸ هزار واحد مسکونی تهران برای این وزارت خانه شناسایی شد.

به گزارش سایت کریمه، یکی از پدیده های مغایر با اخلاق حرفه ای مهندسی که سبب شده تا سازمان های نظام مهندسی ساختمان و حتی خود مهندسان عضو این سازمان که دارای پروانه نظارت هستند، به آن انتقاد کنند، پدیده امضافروشی است.

ادامه مطلب: امضافروشی در ساخت‌و ساز ۲۸ هزار...

کریمه:رئیس کل گمرک از سرگیری سوآپ نفتی بر اساس دستورالعمل جدید ساماندهی فرآیندهای صادرات، واردات، عبور (ترانزیت) و معاوضه (سوآپ) نفت خام، میعانات گازی و فرآورده‌ها و مشتقات نفتی خبر داد.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از گمرک، مسعود کرباسیان، رئیس کل گمرک ایران گفت: اخیرا دستورالعمل جدید «اصلاح و بهبود (ساماندهی) فرآیندهای صادرات، واردات، عبور (ترانزیت) و معاوضه (سوآپ) نفت خام، میعانات گازی و فرآورده‌ها و مشتقات نفتی در امور گمرکی» با همکاری وزارت نفت و گمرک با هدف تسهیل صادرات و استفاده بهینه از پتانسیل واحدهای تولیدی مشتقات نفتی و پتروشیمی نهایی و ابلاغ شد.

ادامه مطلب: سوآپ نفتی از سر گرفته...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 72 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم