شنبه 4 آذر 1396.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

بین الملل

کریمه:رد و نشان آقازادگی را در همه جای دنیا می شود پیدا کرد. در گزارش زیر نگاهی به آقازاده‌ها و شاهزاده‌های مطرح دنیا زدیم تا علاوه بر نمونه های وطنی با نمونه های خارجی آنها آشنا شویم.

به گزارش سایت کریمه، آقازادگی پدیده نوظهوری نیست. همیشه آدم هایی هستند که فکر می‌کنند داشتن جایگاه‌های ویژه به واسطه پیوندهای خونی و مناسبات خانوادگی حق مسلم آن‌هاست.

ادامه مطلب: با قدرتمندترین آقازاده‌های دنیا...

کریمه:«سید عمار حکیم» رهبر ائتلاف ملی عراق در دیدار با «سلیم الجبوری» رئیس پارلمان این کشور بر لزوم حل و فصل اختلافات میان بغداد و اربیل از طریق گفتگو و طبق قانون اساسی، تأکید کرد.

ادامه مطلب: عمار حکیم: اختلافات بغداد و...

کریمه:ستاد اطلاع رسانی جنگ سوریه اعلام کرد که نیروهای ائتلاف آمریکایی برای نجات عناصر داعش از شهر دیرالزور و حومه آن، ۲ عملیات هلی‌بُرن در این شهر انجام دادند.

ادامه مطلب: هلی‌بُرن مجدد ائتلاف آمریکایی...

کریمه:«استفن لندمن» معتقد است «آنگ سان سوچی» برنده صلح نوبل یک متقلب است و از سازمان ملل بی توجه به فلسطین نمی توان انتظاری برای رسیدگی به وضعیت مسلمانان میانمار داشت.

ادامه مطلب: بی‌توجهی سازمان ملل به روهینگیا...

کریمه:تازه ترین گزارش ها از میانمار حاکی از آن است که تعداد آوارگان مسلمان میانماری که قربانی خشونت ارتش این کشور شدند، از مرز ۱۲۳ هزار نفر گذشت.

ادامه مطلب: تعداد آوارگان مسلمان میانماری از...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 99 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم