جمعه 30 تير 1396.
امروز:

آخرین اخبار

بین الملل

کریمه :رهبر حزب مخالف دولت ترکیه بار دیگر کودتای انجام شده در ترکیه را در کنترل دولت اردوغان دانست و از رئیس جمهوری ترکیه دعوت کرد تا با وی در این خصوص مناظره کند.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از حریت، رهبر حزب منتقد دولت ترکیه در ادامه به چالش کشیدن رئیس جمهوری این کشور به خاطر سخنان مطرح شده از سوی وی در خصوص کودتای نافرجام ۱۵ جولای، بار دیگر کودتای سال گذشته در این کشور را کودتایی «کنترل شده» خوانده و از اردوغان را به انجام مناظره تلویزیونی در خصوص این کودتا فراخواند.

ادامه مطلب: دعوت قلیچدار اوغلو از اردوغان...

کریمه :وزارت خارجه سوریه با بیان اینکه دمشق هیچ گونه سلاح شیمیایی در اختیار ندارد و هرگز از آن استفاده نکرده است تحریم های جدید اتحادیه اروپا را حمایت مستقیم از تروریستها برشمرد.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از سانا، یک منبع مسئول در وزارت امور خارجه سوریه اعلام کرد که تحریم های جدید اروپا که قبل از پایان تحقیقات درباره حادثه خان شیخون صورت گرفته است نشان دهنده اصرار مقامات اروپایی بر حمایت از جنایات گروه های تروریستی در سوریه و منحرف کردن افکار عمومی است.

ادامه مطلب: دمشق سلاح شیمیایی ندارد/تحریمهای...

کریمه :آمریکا ۱۸ فرد و نهاد ایرانی را به بهانه ارتباط با برنامه موشکی ایران در لیست تحریم های خود قرار داد.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از دیلی ژورنال، آمریکا ۱۸ فرد و نهاد مرتبط با برنامه موشکی ایران را در لیست تحریم های غیر هسته ای خود قرار داد.

ادامه مطلب: آمریکا ۱۸فرد ونهاد را در ارتباط...

کریمه :دکتر «ابراهیم سلیمان» ضمن تشریح آخرین وضعیت سلامتی رهبر شیعیان نیجریه در زندان های این کشور، از تلاش برخی طرف های خارجی برای عدم آزادی شیخ زکزاکی خبر داد.

سایت کریمه ، آذر ماه سال ۹۴ بود که نظامیان ارتش نیجریه در اقدامی وحشیانه به منزل شیخ «ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعیان این کشور در منطقه «گیسلو» در شهر «زاریا» واقع در ایالت «کادونا» یورش بردند.

ادامه مطلب: دستگاه قضایی ایران می تواند علیه...

کریمه :سیزدهمین نمایشگاه صنایع هوافضای روسیه با حضور رییس جمهور این کشور افتتاح شد.

به گزارش سایت کریمه  از مسکو، سیزدهمین نمایشگاه صنایع هوافضای روسیه(ماکس) با حضور «ولادیمر پوتین» رییس جمهور این کشور افتتاح شد.

ادامه مطلب: پوتین نمایشگاه هوایی «ماکس...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم