سه شنبه 1 اسفند 1396.
امروز:

آخرین اخبار

کریمه :فرماندهی عملیات حزب الله لبنان در حالی از مراحل پایانی عملیات ضد تروریستها در ارتفاعات عرسال در مرز با سوریه خبر داد که رزمندگان مقاومت لبنان بر ۹۰ درصد از این مناطق مسلط شده اند.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از النشره، منابع لبنانی بیان کردند: تروریستهای جبهه النصره در حال فرار با موتور سیکلت به سوی خطوط تماس با داعش در شرق ارتفاعات عرسال هستند.

 

شبکه المیادین گزارش داد: تروریستهای جبهه النصره در حال فرار به سوی الملاهی و وادی حمید هستند. ارتباط میان تروریستهای جبهه النصره قطع شده و آنها فرماندهی واحدی ندارند.

المیادین اعلام کرد: جبهه النصره فقط بر ۱۰ درصد ارتفاعات عرسال مسلط است. جنگنده های سوری مواضع جبهه النصره را در گذرگاه الزمرانی در مرزهای سوریه و لبنان هدف قرار دادند.

فرماندهی عملیات حزب الله لبنان اعلام کرد: نبرد با جبهه النصره در مراحل پایانی خود قرار دارد.

در این بیانیه از همه افراد مسلح باقیمانده در ارتفاعات عرسال خواسته شده است که با زمین گذاشتن سلاح و تسلیم خودشان جان خود را حفظ کنند.

این در حالی است برای چهارمین روز متوالی نبرد رزمندگان حزب الله و ارتش سوریه با حمایت ارتش لبنان در ارتفاعات عرسال لبنان ادامه یافت و حزب الله موفق به تسلط بر ۹۰ درصد از مساحت ارتفاعات عرسال شده است.

کوه فلیطه در القلمون غربی امن و خالی از تروریستها جبهه النصره شده است.

حزب الله لبنان بر مناطق زیاد و دارای اهمیت راهبردی مسلط شده است.

این در حالی است که گروه موسوم به سرایا اهل الشام وابسته به گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه اعلام کردند که قصد جنگ در ارتفاعات عرسال را ندارند و خواستار ایجاد خط امن برای بازگشت به سوریه هستند.

از سوی دیگر المیادین اعلام کرد: تروریستهای جبهه النصره در مناطق وادی الکبیر، وادی حمید، الملاهی، خزبه یونین و سهل عجرم حضور دارند. این تروریستها فقط در ۱۰ درصد عرسال هستند.

منبع مهر

کلمات کلیدی: کریمه, حزب الله

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 21 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم