يكشنبه 30 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

جهاد و شهادت

کریمه :فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از ورود پیکر پاک ۱۳۰ شهید تازه تفحص شده به کشور در روز چهارم خرداد خبر داد.

به گزارش سایت کریمه ، سردار سیدمحمد باقر زاده اظهار کرد: پیکر پاک این شهدا در مناطق عملیاتی استان های بصره و الاماره و شهر کوت عراق در یک ماه گذشته در تفحص‌های صورت گرفته کشف شده است. 

ادامه مطلب: پیکر ۱۳۰ شهید تازه تفحص‌شده ۴...

کریمه: شهید «علی اکبر عربی» در قسمتی از وصیت نامه خود نوشته است: خدایا پایی عطا کن که جز راه تو را نرود و جانی عطا کن برای تو برود.

به گزارش سایت کریمه، در طول چندین سال جنگ سوریه که محل رویارویی جبهه کفر و اسلام شده است جوانان بسیاری از گوشه گوشه کشور اسلامی ایران برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم این کشور شدند. امروز از هر شهر کشور شهدای مدافع حرمی را می‌بینیم که پرچمداران مبارزه با ظلم و الگوی جوانانی هستند که به ندای مظلومان پاسخ دادند و به تاسی از مولایشان اباعبدالله به پا خاستند.

ادامه مطلب: شهیدی که از خدا برای شهادت، حیات...

کریمه: حاج‌عبدالواحد حسن‌زاده پدر سردارشهید فیصل حسن‌زاده و برادر سرداران شهید طاهر و قاسم عبدالله‌زاده در دوازدهم فروردین ماه امسال پس از تحمل یک دوره بیماری به دیدار حق شتافت.

به گزارش سایت کریمه، حاج‌عبدالواحد حسن‌زاده پدر سردارشهید فیصل حسن‌زاده و برادر سرداران شهید طاهر و قاسم عبدالله‌زاده در دوازدهم فروردین ماه امسال پس از تحمل یک دوره بیماری به دیدار حق شتافت. این ضایعه سنگین و ناگوار علاوه بر اینکه قلب مردم کردستان را به درد آورد، باعث اندوه مردم دیگر شهرها نیز شد. به دنبال درگذشت این مجاهد خستگی‌ناپذیر، پیام تسلیت‌هایی از سوی مسئولان محلی و استانی فرستاده شد و دکتر مصطفی رحمانی‌فضلی، وزیر کشور هم با سر زدن به خانه شهید، با اقوام و خانواده حاج‌عبدالواحد حسن‌زاده دیدار کرد. در دفاع مقدس افراد زیادی از این خانواده شهید و جانباز می‌شوند و هر کدام سهمی در دفاع از شهر پاوه در زمان انقلاب و دفاع مقدس ایفا کرده‌اند. خبرنگار ما در گفت‌وگویی با هوشیار عبدالله‌زاده، فرزند سردار شهید طاهر عبدالله‌زاده و برادر‌زاده مرحوم حاج‌عبدالواحد حسن‌زاده به سابقه مبارزاتی و جهادی خانواده‌اش می‌پردازد که در ادامه می‌خوانید.

ادامه مطلب: طایفه ما با اسلحه شخصی از انقلاب...

کریمه: 30 سال قبل، شهید حمید دیالمه با شناخت انحرافات عقیدتی سیاسی یکی از سران فتنه، نسبت به انتساب سیاسی او هشدار داده بود.

به گزارش سایت کریمه، انقلاب اسلامی ایران طی سال‌های گذشته دشمنان زیادی را به خود دیده است. دشمنی‌هایی که گاه عوامل خارجی به صورت مستقیم در آن دست داشتند و یا سعی داشته‌اند با فریب شخصیت‌های داخلی و حمایت مالی و رسانه‌ای ستون‌های همیشه استوار انقلاب را بلرزانند که با هدایت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب و همچنین هوشیاری و ولایتمداری مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره پشتشان خاک‌آلود شده است.

ادامه مطلب: شهیدی که ۳۰ سال پیش، فتنه ۸۸ را...

کریمه: «قامت» پس از گذراندن دوره آموزش فرماندهی در پادگان سعدآباد تهران، به عنوان مربی، مدتی در سومار به آموزش نیروهای بسیجی پرداخت و به عنوان نخستین فرمانده از زنجان به منطقه اعزام شد.

به گزارش سایت کریمه، قامت‌ بیات در سال ۱۳۴۰ در یکی از روستاهای توابع استان زنجان به دنیا آمد.

ادامه مطلب: میدان مین در مقابلش زانو زد

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 55 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم