شنبه 25 آذر 1396.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

جهاد و شهادت

کریمه:خانم فرماندار مشهورترین لقب شهید «نازقلچی»

به گزارش سایت کریمه،شهید «مرجان نازقلچی» متولد ۱۳۵۳ بود که دارای دو مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های علوم تربیتی و حقوق قضایی بود؛ بانویی که به فرهنگ ترکمن حساس بود و در همه مراسم‌ها با لباس سنتی خود حاضر می‌شد.

ادامه مطلب: زندگی نامه شهیده نازقلیچی شهیده...

کریمه: شهید سید محمد سعید جعفری از شهدای دفاع مقدس استان کرمانشاه شهید شاخص ملی سال 96 بسیج انتخاب شدند.    

  
به گزارش سایت کریمه، شهيدسيد محمد سعيد جعفری کرمانشاهی در۱۲ بهمن ۱۳۳۱ در قصرشيرين و درايام تصدی پدرش برگمرک خسروی به دنيا آمد. سلسله ايشان از سادات قديمی و اصيل کرمانشاه بود و با چهل واسطه به امام حسن ابن علی ابن ابيطالب (ع) می پيوست. حفظ و قرائت قرآن کريم و آموزش احکام شرعی را از ايام دبستان در نزد مربی قرآن مرحوم ميرزا علی اصغر بهمانی آغاز نمود. هوشمندی سعيد از ايام کودکی منجر به اشتغال همزمان او در دروس کلاسيک تا اخذ ديپلم رياضی و پذيرش دوره کارشناسی و آموزش های دينی و مذهبی تا بدانجا گرديد که از 16 سالگی رسما در مساجد و جلسات دينی به سخنرانی می پردازد.

ادامه مطلب: زندگی نامه شهید سید محمد جعفری...

کریمه:نجات یافتگان انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در سال ۶۰ حرف های شنیدنی از ابعاد مختلف آن فاجعه دارند.

ادامه مطلب: آیت الله بهشتی چگونه به شهادت...

کریمه:سخن از فرمانده تخریب، شهید غلامرضا صادق‌زاده است؛ شهیدی که نامه‌های همسرش به او و البته پاسخ‌های او به همسرش در تاریخ دفاع مقدس، جاودانه شده است.

به گزارش سایت کریمه، یکی از نقاط عطف تاریخ دفاع مقدس مردم ایران، حضور و رشادت زوج‌های جوان در ایام جنگ تحمیلی در جبهه‌ها و پشت جبهه‌هاست؛ آنجا که هم مرد و هم زن خانواده، به صحنه آمدند و تصاویری بدیع از حماسه و شجاعت خلق کردند.

ادامه مطلب: بازخوانی «نامه‌های فهیمه»/ زوجی...

کریمه :در جلسه‌ای با حضور رئیس رسانه ملی از خانواده شهید حبیب الله حسین‌زاده تصویر بردار شبکه پرس تی‌وی در کابل، تجلیل شد.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از روابط عمومی صدا و سیما، در این جلسه عبدالعلی علی‌عسکری رئیس رسانه ملی  شهدا را انسان‌های وارسته و ارزشمندی بر شمرد که با نثار جان بر عهد و پیمان خود در عمل به تکلیف و مسئولیت خود وفادار ماندند.

ادامه مطلب: تکریم از خانواده شهید شبکه...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 212 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم