سه شنبه 31 مرداد 1396.
امروز:

آخرین اخبار

جهاد و شهادت

کریمه:سخن از فرمانده تخریب، شهید غلامرضا صادق‌زاده است؛ شهیدی که نامه‌های همسرش به او و البته پاسخ‌های او به همسرش در تاریخ دفاع مقدس، جاودانه شده است.

به گزارش سایت کریمه، یکی از نقاط عطف تاریخ دفاع مقدس مردم ایران، حضور و رشادت زوج‌های جوان در ایام جنگ تحمیلی در جبهه‌ها و پشت جبهه‌هاست؛ آنجا که هم مرد و هم زن خانواده، به صحنه آمدند و تصاویری بدیع از حماسه و شجاعت خلق کردند.

ادامه مطلب: بازخوانی «نامه‌های فهیمه»/ زوجی...

کریمه:نجات یافتگان انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در سال ۶۰ حرف های شنیدنی از ابعاد مختلف آن فاجعه دارند.

ادامه مطلب: آیت الله بهشتی چگونه به شهادت...

کریمه: کزینب ابوطالبی در «نیمه پنهان ماه» بیش از صد گفتگو با همسران شهدا داشته که هرکدام روایتی خودمانی و شیرین از یک زندگی مشترک است.

به گزارش سایت کریمه، زینب ابوطالبی در «نیمه پنهان ماه» بیش از صد گفتگو با همسران شهدا داشته که هرکدام روایتی خودمانی و شیرین از یک زندگی مشترک است. زندگی هایی که هرچند کوتاه اما یادش همچنان شنیدنی است. ابوطالبی از تجربه گفتگوهایش می گوید.

ادامه مطلب: عاشقانه‌هایی از همسران شهدا در...

کریمه :در جلسه‌ای با حضور رئیس رسانه ملی از خانواده شهید حبیب الله حسین‌زاده تصویر بردار شبکه پرس تی‌وی در کابل، تجلیل شد.

به گزارش سایت کریمه  به نقل از روابط عمومی صدا و سیما، در این جلسه عبدالعلی علی‌عسکری رئیس رسانه ملی  شهدا را انسان‌های وارسته و ارزشمندی بر شمرد که با نثار جان بر عهد و پیمان خود در عمل به تکلیف و مسئولیت خود وفادار ماندند.

ادامه مطلب: تکریم از خانواده شهید شبکه...

کریمه: شهید "حیدر جلیلوند" در روز ۲۱ خرداد ماه سال جاری در شهر حماه در پی نبرد با تروریست‌های تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش  سایت کریمه، "حیدر جلیلوند" به خیل شهدای مدافع حرم پیوست.

ادامه مطلب: شهید "حیدر جلیلوند" به درجه رفیع...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 102 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم