يكشنبه 30 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

کریمه: 30 سال قبل، شهید حمید دیالمه با شناخت انحرافات عقیدتی سیاسی یکی از سران فتنه، نسبت به انتساب سیاسی او هشدار داده بود.

به گزارش سایت کریمه، انقلاب اسلامی ایران طی سال‌های گذشته دشمنان زیادی را به خود دیده است. دشمنی‌هایی که گاه عوامل خارجی به صورت مستقیم در آن دست داشتند و یا سعی داشته‌اند با فریب شخصیت‌های داخلی و حمایت مالی و رسانه‌ای ستون‌های همیشه استوار انقلاب را بلرزانند که با هدایت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب و همچنین هوشیاری و ولایتمداری مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره پشتشان خاک‌آلود شده است.


 
در میان دشمنی‌های بی‌حد و اندازه غرب و آمریکا با آرمان‌های انقلاب و در راس آن فتنه 88 نامی نزدیک‌تر است. فتنه‌ای که در آن رهنمود‌های مقام معظم رهبری و حضور انقلابی و حماسی مردم ایران اسلامی در 9 دی 1388 مشت محکمی بر دهان آمریکا و سران داخلی آن زده شد.
 
در همین راستا شهید حمید دیالمه 2 روز مانده به شهادتش وقتی در مجلس شورای اسلامی برای مخالفت با نشستن میرحسین موسوی در سمت وزارت امور خارجه پشت تریبون رفت و از انحرافات عقیدتی سیاسی وی و همسرش پرده برداشت.
 
سخنان شهید دیالمه در فتنه 88 در بین کاربران فضای مجازی به صورت گسترده‌ای دست‌به‌دست شد و حال با نزدیک شدن به زمان انتخابات کاربران برای شناخت بهتر گزینه‌ اصلح، روش حمید دیالمه را که از روی سلسله مواضع افراد در‌باره آنان قضاوت می‌کرد را در پیش گرفته‌اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم