چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

سیاسی

کریمه: حضرت آیت الله خامنه ای با کناره گیری آیت الله جنتی از امامت جمعه تهران موافقت کردند.

به گزارش سایت کریمه، آیت­‌الله احمد جنتی در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به ۲۵ سال توفیق خدمت در سنگر امامت جمعه تهران و با تشکر از اعتماد و عنایات حضرت آیت الله خامنه‌ای در طول این مدت، درخواست کناره‌گیری از امامت جمعه تهران را مطرح کرد که رهبر معظم انقلاب اسلامی با این درخواست موافقت کردند.

کریمه: رهبر معظم انقلاب اسلامی، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان موافقت کردند.

به گزارش سایت کریمه، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها و فرارسیدن عید نوروز، با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان موافقت کردند.

منبع مهر

کریمه: فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی گفت: نیروهای امنیتی و بسیجی دستشان این طور بسته نبود و محدودیت نداشتند ، این شیطنت ها بسیار زودتر در نطفه خفه می شد.

به گزارش سایت کریمه به نقل از سپاه نیوز، فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی از امید خسروی بسیجی جانباز حادثه آشوب خیابان پاسداران عیادت کرد و دست این بسیجی را بوسید.

کریمه: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.  

به گزارش سایت کریمه، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در دیدار نوجوانان و جوانان تهرانی و البرزی عازم اردوهای راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

کریمه: رئیس مجلس در پاسخ به تذکری مبنی بر رسمی نبودن نشست بررسی استیضاح ربیعی گفت: متقاضیان استیضاح می‌توانند انصراف دهند وگرنه هیچ مشکل آئین‌نامه‌ای ندارد.

به گزارش سایت کریمه، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تذکر آئین‌نامه‌ای با اشاره به اعلام وصول استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی امروز، نسبت به سازوکار اعلام وصول استیضاح انتقاد کرد و گفت: وقتی موضوع استیضاح آقای ربیعی در جلسه کمیسیون مطرح شد، فقط پنج نفر در کمیسیون بودیم و جلسه رسمیت نداشت.

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم