جمعه 31 فروردين 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

کریمه :رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ضارب حادثه مترو شهرری از روحانیت کینه داشته است.

به گزارش سایت کریمه ، سردار غلامحسین غریب‌پرور ساعتی قبل پس از عیادت از حجت‌الاسلام خلیل ذوالفقاری، روحانی آمر به معروف و نهی از منکر مجروح شده در حادثه مترو شهرری، در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: متأسفانه شاهد ناهنجاری‌هایی در سطح جامعه هستیم، مردم نیز این اتفاقات را دوست ندارند، باید جلوی آن‌ها گرفته شود

.

وی ادامه داد: بحث دفاع از آمران به معروف و ناهیان از منکر مسئله‌ای است که باید به‌طورجدی موردتوجه همگان قرار بگیرد، روحانیت و لباس مقدس روحانیت نماد مقدسی بوده که همواره به‌عنوان خاری در چشم دشمنان محسوب می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه بیان کرد: شخصی که به حجت‌الاسلام ذوالفقاری حمله کرده، طبق گفته‌ها از لباس روحانیت کینه داشته، زیرا این روحانی مجروح عنوان کرد که هیچ گفت‌وگو و مکالمه‌ای بین ما صورت نگرفت که بخواهد دعوایی پیش بیاید.

از مردم و نیروی انتظامی تشکر می‌کنم

غریب‌پرور خاطرنشان کرد: روحانیت جایگاه خاصی دارد که ما باید شأن آن را رعایت کنیم، من از مردم هم تشکر می‌کنم که به کمک این روحانی رفتند و این بیانگر انزجار مردم ازاین‌گونه اقدامات اشرار است. از برادران عزیزم در نیروی انتظامی هم تشکر می‌کنم که خیلی مدبرانه و به‌موقع وارد عمل شدند.

امربه‌معروف شوخی‌بردار نیست

وی با تأکید بر اینکه یک دستگاه به‌تنهایی نمی‌تواند ازاین‌گونه اقدامات پیش‌گیری کند ادامه داد: امربه‌معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی است. البته این وظیفه در دستگاه‌های حاکمیتی باید بیشتر به چشم بیاید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان تصریح کرد: مسئله امربه‌معروف و نهی از منکر شوخی‌بردار نیست و دستگاه‌های حاکمیتی باید با قاطعیت و جدیت بیشتری عمل کنند. دشمنان و ضدانقلاب دست‌به‌کار شده‌اند و اتفاقاتی در حال رخ دادن است که درشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیستند

منبع مهر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم