يكشنبه 29 بهمن 1396.
امروز:

آخرین اخبار

کریمه:عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اقدام وقیحانه دو بازیکن ایرانی در بازی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی تحت هیچ شرایطی قابل اغماض و بخشش نیست و مردم ایران آن ها را نخواهند بخشید.

به گزارش سایت کریمه، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری در خصوص اقدام ناشایست دو بازیکن فوتبال ایرانی در مقابل تیم نماینده اسرائیل اظهار داشت: رژیم صهیونیستی دشمن درجه اول و سرسخت بشریت و مسلمان ها هستند بنابراین هر اقدامی که به آن ها مشروعیت و رسمیت بدهد خلاف شرع، انسان دوستی، نوع دوستی و بشر دوستی است.

 

وی افزود : در سالیان بعد از انقلاب اسلامی تا به امروز رژیم صهیونیستی و هر آنچه که متعلق به آن می باشد در تحریم مردم ایران و نظام شریک بوده است و حرکت زشت، وقیح و غیر قابل بخشش دو نفر از فوتبالیست ها که در تیم یونان بازی می کردند، قابل توجیه نیست زیرا آن ها در عین حالی که مسلمان و ایرانی هستند باید از سیاست های کلی مردم و نظام ما تبعیت کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد: این اقدام وقیحانه تحت هیچ شرایطی قابل اغماض و بخشش نیست بنابراین مردم ایران آن ها را نخواهند بخشید و وجدان عمومی مسلمانان به این کار راضی نیست.

وی ادامه داد: این دو بازیکن ایرانی باید ضمن این که از کار خود توبه کنند به دنبال جبران کار ناشایست خود باشند و همچنین وزارت ورزش و جوانان نیز باید نسبت به این موضوع عکسل العمل در تناسب و تراز این اقدام انجام دهند و از این موضوع مهم به هیچ عنوان کوتاه نیایند.

حجت الاسلام ذوالنور تصریح کرد: این مسئله یک اقدام زشتی بود که مردم ایران و مسلمانان را ناراحت کرد ، سیاست های جمهوری اسلامی که از اول انقلاب تا به امروز اعمال شده را مخدوش نمود و از طرفی دِل صهیونیست های قاتل و آدم کُش را به اندازه ای شادمان کرد که برای این بازیکنان فوتبال ایرانی پیام تبریک فرستادند بنابراین این موضوع را به هیچ عنوان نمی توان اغماض کرد و باید مسئولین ذیربط نسبت به این مسئله برخورد کنند.

وی در خاتمه بیان داشت: بنده به عنوان عضوی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ناراحتی اعضای کمیسیون نسبت به این اقدام ناشایست صورت گرفته توسط دو بازیکن فوتبال ایرانی را اعلام می کنم که به شدت  ناراحت هستند.

 

منبع:قم فردا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 120 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم