يكشنبه 30 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

سخنگوی رزمایش محمد رسول الله (ص) ارتش از شلیک راکت‌ «فجر ۵» و موشک «نازعات» در این رزمایش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کریمه، دریادار سیدمحمود موسوی سخنگوی پنجمین رزمایش محمد رسول الله (ص) ارتش اظهار کرد: از سلسله رزمایش‌های مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز پنجمین رزمایش محمد رسول الله (ص) با رمز یا رسول الله (ص) آغاز شد.

وی افزود: در این رزمایش نیروهای زمینی، هوایی و دریایی ارتش و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) ارتش مشارکت دارند.

امیر موسوی خاطرنشان کرد: در ابتدای این رزمایش شاهد اجرای عملیات شناورهای سطحی، زیرسطحی و پروازی در صحنه دریا برای رصد فعالیت‌های دشمن، شناسایی، رهگیری و انهدام یگان‌های دشمن برای جلوگیری از وارد شدن به آب‌های سرزمینی کشورمان بودیم.

وی بیان کرد: پس از آن یگان‌های مدافع در نوار خط ساحلی که شامل یگان‌های تکاور و عملیات ویژه است، با استفاده از شناورهای هجومی، تاکتیک‌های موردنظر را برای انهدام یگان‌های نفوذی دشمن انجام دادند و در نهایت نیروی زمینی ارتش برای کمک به نیروی دریایی در دفاع از ساحل و برای ممانعت از نفوذ دشمن به عمق میهن اسلامی با بهره‌گیری از سازمان رزم در اختیار وارد کار شد.

سخنگوی رزمایش گفت: با ایجاد دفاع ساحلی و پدافند ساحلی و ایجاد سد و موانع و در نهایت کمین و انجام پدافند قاطع در مقابل نیروهای دشمن و به کارگیری راکت‌ «فجر ۵» و موشک «نازعات» و همچنین پشتیبانی نیروی هوایی ارتش و تیزپروازان هوانیروز ارتش و حجم سنگین آتش توپخانه تلاش دشمنان ناکام ماند.

وی تصریح کرد: در پایان این مرحله تاکتیک زمین مسلح برای اطمینان از انهدام کامل دشمن به اجرا رسید.

کلمات کلیدی: کریمه ، موشک

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 100 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم