جمعه 3 آذر 1396.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

فرهنگی

شاعر جوان قمی با ابراز رضایت از وضعیت شعر آیینی در قم گفت: یکی از عواملی که به رشد و پیشرفت شاعران جوان قمی کمک کرده، برگزاری محافل متعدد ادبی در استان با حضور اساتید شاخص است.

 

به گزارش سایت کریمه، «محمدحسین مهدویان» شاعر جوانی و خوش ذوق قمی است که اغلب در قالب طنز شعرهایی سروده است. ایشان یکی از سروده های خود را که در قالب طنز و با موضوع اقتصادمقاومتی می باشد را در محضر رهبر معظم انقلاب قرائت کرده است.

ادامه مطلب: وضعیت شعر آیینی در قم مطلوب است/...

کریمه:عید سعید غدیر در بین شیعیان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا در این روز دین اسلام با اعلام امامت و ولایت امیرالمؤمنین(ع) کامل شد.

به گزارش سایت کریمه، هجدهمین روز ماه ذی‌الحجه در تقویم قمری به نام عید سعید غدیر نامگذاری شده است که توسط شیعیان برای جانشینی صریح حضرت علی ابن ابی‌طالب(ع) در مقام امامت پس از حضرت محمد(ص) پیامبر مسلمانان جشن گرفته می‌شود.

ادامه مطلب: روزی که خورشید ولایت بر جهان...

کریمه :«فرهاد رهبر» در جلسه کمیته انتخاب روسای دانشگاه های شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان رئیس قطعی دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد.

به گزارش سایت کریمه ، جلسه کمیته انتخاب روسای دانشگاه های کشور با حضور اعضا روز گذشته برگزار شد و فرهاد رهبر در این کمیته با کسب تمامی آرا رئیس دانشگاه آزاد شد.

ادامه مطلب: «فرهاد رهبر» رئیس دانشگاه آزاد...

کریمه :رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، در توضیح اینکه تریبون نماز جمعه در ایام انتخابات تبدیل به تریبون تبلیغات دولت شده بود، گفت: گزارش کار وزرا در تریبون نماز جمعه وجهه تبلیغاتی داشت.

به گزارش سایت کریمه ، حجت الاسلام سیدرضا تقوی رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور صبح امروز در نشست خبری در پاسخ به سوال سایت کریمه  مبنی بر اینکه عده ای معتقدند تریبون نماز جمعه در ایام انتخابات تبدیل به تریبون تبلیغات دولت شده بود، تا چه حد این موضوع را قبول دارید اظهار کرد: در آستانه تبلیغات انتخاباتی برخی وزرا آمدند؛ البته این ایراد به بسیاری از نهادها و سازمان ها از جمله صدا و سیما وارد است.

ادامه مطلب: گزارش کار وزرا در تریبون نماز...

کریمه :عضو هیات موسس دانشگاه آزاد گفت: حجت الاسلام ناطق نوری از عضویت هیات موسس دانشگاه آزاد استعفا داده است اما هنوز پذیرفته نشده است.

عبدالله جاسبی در گفتگو با سایت کریمه  گفت: حجت الاسلام ناطق نوری از عضویت هیات موسس دانشگاه آزاد استعفا داده است اما هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.

ادامه مطلب: توضیحات «جاسبی» درباره استعفای...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 100 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم