يكشنبه 2 ارديبهشت 1397.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

سینما

یکی از پرده های پشت صحنه سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به دلیل مجاورت با پروژکتور دچار حریق شد که خوشبختانه این آتش سوزی مهار شد.

به گزارش سایت کریمه، سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر لحظاتی پیش به دلیل مجاورت یکی از پرده های پشت صحنه دچار حریق شد که این آتش سوزی به سرعت با حضور نیروهای آتش نشانی مهار شد و در حال حاضر هیچ خطری سالن اصلی و همچنین مجموعه تئاتر شهر را تهدید نمی کند.

ادامه مطلب: پرده سالن اصلی تئاتر شهر آتش...

کریمه: حدیثه تهرانی در سریال‌هایی همچون به کجا چنین شتابان، خوش‌نشین‌ها، آسمان همیشه ابری نیست، معراجی‌ها و... بازی کرده است. او این روزها با مجموعه اپیزودیک دیوار شیشه‌ای مهمان خانه‌هاست که در مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی تولید شده است.

به گزارش سایت کریمه، تهرانی در این سریال نقش یک تهیه‌کننده تلویزیونی با نام سارا را بازی می‌کند. این نقش تهرانی در مقایسه با دیگر نقش‌هایی که تا به حال داشته تا حدودی متفاوت و خاکستری است، زیرا این زن در زندگی شخصی‌اش با همسرش هم مشکلاتی دارد. به همین بهانه درباره این مجموعه با او به گفت‌وگو نشسته‌ایم.

ادامه مطلب: حدیثه تهرانی: نگاه سطحی به...

کریمه: فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار در دانشگاه «UCLA» آمریکا روی پرده می رود.

به گزارش سایت کریمه، تازه‌ترین اثر سینمایی نرگس آبیار کارگردان سینما در سالن آمفی تاتر دانشگاه « UCLA»  در آمریکا نمایش داده می‌شود.

ادامه مطلب: آبیار با فیلم «نفس» به دانشگاه...

کریمه: عبدالله اسفندیاری تهیه کننده «نرگس مست» از رفع مشکلات مالی این فیلم و از سرگیری کارهای ساخت آن گفت.

به گزارش سایت کریمه، عبدالله اسفندیاری تهیه‌کننده فیلم سینمایی «نرگس مست» به کارگردانی جلال الدین دری  درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: این فیلم به طور کامل ساخته شده، اما مقداری از کارهای ویژوآل افکت، تدوین و صداگذاری آن به دلیل مشکلات مالی باقی مانده بود که به تازگی ادامه کارهای فنی این اثر آغاز شده است.

ادامه مطلب: فیلم «نرگس مست» به جریان افتاد

کریمه: 29 اردیبهشت روزی است که مردم با رفتن به پای صندوق‌های رای رئیس جمهور آینده خود را انتخاب می‌کنند.

به گزارش سایت کریمه،‌ 29 اردیبهشت روزی است که مردم با رفتن به پای صندوق‌های رای رئیس جمهور آینده خود را انتخاب می‌کنند که هنرمندان نیز بخشی از این قشر را تشکیل می‌دهند.

ادامه مطلب: انتظارات اهالی فرهنگ و هنر از...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم