جمعه 3 آذر 1396.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

سینما

کریمه :سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه یک فیلم جدید از این هفته اکران می شود، بیان کرد در جلسه امروز اکران فیلم های کودک و نوجوان بررسی شد.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با سایت کریمه  با اشاره به جلسه امروز دوم مرداد شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش، قرارداد فیلم سینمایی «قشنگ و فرنگ» به کارگردانی  وحید موساییان بعد از فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی در گروه سینمایی کورش به ثبت رسید.

ادامه مطلب: اکران آثار کودک و نوجوان بررسی...

کریمه :سعید سلطانی کارگردان «ستایش» با اشاره به جذابیت سری سوم این مجموعه عنوان کرد با توجه به نوع نگاه نویسنده سریال، این فصل هم حرف هایی برای گفتن دارد.

سعید سلطانی کارگردان تلویزیون درباره ساخت سریال «ستایش ۳» به سایت کریمه  گفت: درباره سریال «ستایش ۳» طبیعتا باید از طرف خود مدیران شبکه سه تصمیم گرفته شود که البته فکر می کنم این درخواست وجود دارد و امیدوارم تبدیل به یک فراخوان شود.

ادامه مطلب: «ستایش۳» حرف هایی برای گفتن...

کریمه :وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که تشکیل کمیته ای برای تعیین تکلیف فیلم های توقیفی به معنای قول وزارت ارشاد برای رفع توقیف این آثار نیست بلکه به معنای بررسی آنهاست.

به گزارش سایت کریمه ، سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری اختتامیه سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سایت کریمه  درباره ماندن در پست وزیری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: صحبت درباره کابینه دولت در صلاحیت رییس جمهوری است و باید از هرگونه گمانه زنی در این زمینه پرهیز کرد. رییس جمهوری شخصا با مطالعه و شناختی که خودش دارد همکاران خود در کابینه را انتخاب می کند.

ادامه مطلب: تکلیف فیلم‌های توقیفی مرداد مشخص...

کریمه :رییس هیات مدیره خانه سینما بر لزوم استقلال مالی از دولت تاکید کرد و گفت؛ مساله توقیف و قاچاق فیلم‌ها از سوی خانه سینما پیگیری می‌شود.

به گزارش سایت کریمه ، همایون اسعدیان رییس هیات مدیره خانه سینما ظهر امروز سه شنبه ۲۰ تیر ماه در نشست خبری اعضای هیات مدیره خانه سینما در پاسخ به خبرنگاری درباره توقیف فیلم ها و واکنش خانه سینما اظهار کرد: دوستان در هیات مدیره قبلی و هم در هیات مدیره فعلی تلاش می کنند تا مشکلات فیلمسازان از قاچاق فیلم تا توقیف آنها حل شود و ما با شکایت و نامه نگاری این مسایل را پیگیری می کنیم.

ادامه مطلب: اجازه ندهیم سیاسیون ما را وارد...

کریمه :سخنگوی خانه سینما جزئیات بیمه تکمیلی سینماگران و همچنین تخصیص یارانه بیمه ای اعضای صنوف و افراد تحت تکفل و هنرمندان پیشکسوت را تشریح کرد.

به گزارش سایت کریمه ، علی قائم مقامی عضو هیات مدیره و سخنگوی خانه سینما درباره نحوه بیمه تکمیلی سینماگران گفت: برابر مصوبه هیات مدیره، یارانه خانه سینما در مورد بیمه تکمیلی سینماگران صرفاً به اعضایی تعلق می گیرد که بیمه اولیه آنان از طریق خانه سینما برقرار شده باشد و طبعاً در مورد افراد تحت تکفل آنان نیز به همین ترتیب اقدام خواهد شد.

ادامه مطلب: شرایط بیمه تکمیلی سینماگران...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 77 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم