دوشنبه 3 مهر 1396.
امروز:
سرخط خبرها:

آخرین اخبار

ورزشی

کریمه:تیم ملی فوتبال ایران که پیش از دیدار با سوریه صعودش به جام جهانی را قطعی کرده بود با تساوی برابر این حریف در ورزشگاه آزادی رکورد شاخص خود را از دست داد.

ادامه مطلب: نتیجه عجیب شاگردان کی‌روش در گام...

کریمه:قهرمان کاراته جهان با اشاره به اینکه در مسابقات ترکیه در مقابل کاراته کای اسرائیل به میدان نرفتم، گفت: رویارویی دو بازیکن ایرانی مقابل تیم اسراییلی را محکوم می کنیم.

  به گزارش سایت کریمه، مجید شاکری با اشاره به بازی حاجی صفی و شجاعی در مقابل تیم رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: حرکت این دو بازیکن فوتبال را بنده محکوم می کنم و نباید چنین حرکتی را انجام می دادند و در مقابل این تیم بازی می کردند.

ادامه مطلب: رویارویی دو بازیکن ایرانی مقابل...

کریمه:برخی از مالکان سوپرمارکت و رستوران‌ که از باشگاه نفت تهران طلب‌کار هستند، مدعی شدند که عامل بدهی‌های باشگاه نفت، علیرضا منصوریان سرمربی سابق این تیم است.

به گزارش سایت کریمه، اعضای کادر فنی و بازیکنان سابق نفت تهران برای دریافت مطالباتشان جلوی درب وزارت نفت از ساعت ۱۱ صبح دیروز حضور داشتند. این در حالی است که قرار بود ۶۰ یا ۷۰ نفر از اعضای کلی چه مربی و چه بازیکن به نشانه اعتراض حضور پیدا کنند که از این تعداد نفرات فقط ۷ نفر حضور داشتند.

ادامه مطلب: اعتراض به عدم پرداخت بدهی های...

کریمه: گفته می شود فیلمی مبتذل از یکی از بازیکنان پرحاشیه فوتبال کشورمان در روزهایی که با خواننده های زیرزمینی در ارتباط بوده, منتشر شده است!

به گزارش سایت کریمه، راست و دورغش گردن راوی كه می‌گفت برای یكی از بازیكنان پرحاشیه فوتبال ایران، درست در روزهایی كه دست از حواشی كشیده و می‌خواست به متن فوتبال برگردد، مشكل عجیبی پیش آمده است.

ادامه مطلب: شایعه پخش فیلم بازیکن فوتبال...

کریمه: پس از جریمه شدن مهدی طارمی توسط باشگاه پرسپولیس, این بازیکن در مصاحبه ای اعلام کرد که به وقتش علیه مدیران این باشگاه صحبت خواهد کرد.

به گزارش سایت کریمه، مهدی طارمی از دست مدیران پرسپولیس عصبانی است. او در مصاحبه ای صحبت های مهمی را درباره وضعیت خود در پرسپولیس مطرح کرده است.

ادامه مطلب: واکنش مهدی طارمی به جریمه شدنش

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 212 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم