سه شنبه 3 مرداد 1396.
امروز:

آخرین اخبار

ورزشی

کریمه: گفته می شود فیلمی مبتذل از یکی از بازیکنان پرحاشیه فوتبال کشورمان در روزهایی که با خواننده های زیرزمینی در ارتباط بوده, منتشر شده است!

به گزارش سایت کریمه، راست و دورغش گردن راوی كه می‌گفت برای یكی از بازیكنان پرحاشیه فوتبال ایران، درست در روزهایی كه دست از حواشی كشیده و می‌خواست به متن فوتبال برگردد، مشكل عجیبی پیش آمده است.

ادامه مطلب: شایعه پخش فیلم بازیکن فوتبال...

کریمه:برخی از مالکان سوپرمارکت و رستوران‌ که از باشگاه نفت تهران طلب‌کار هستند، مدعی شدند که عامل بدهی‌های باشگاه نفت، علیرضا منصوریان سرمربی سابق این تیم است.

به گزارش سایت کریمه، اعضای کادر فنی و بازیکنان سابق نفت تهران برای دریافت مطالباتشان جلوی درب وزارت نفت از ساعت ۱۱ صبح دیروز حضور داشتند. این در حالی است که قرار بود ۶۰ یا ۷۰ نفر از اعضای کلی چه مربی و چه بازیکن به نشانه اعتراض حضور پیدا کنند که از این تعداد نفرات فقط ۷ نفر حضور داشتند.

ادامه مطلب: اعتراض به عدم پرداخت بدهی های...

کریمه: در بازی دوستانه تیم استقلال مقابل بادران, لحظه ای که داریوش شجاعیان نزدیک بود که مصدوم شود, واکنش منصوریان جالب بود.

به گزارش سایت کریمه، در دیدار دوستانه استقلال مقابل بادران ممکن بود داریوش شجاعیان درگیر مصدومیت شدید شود، خطری که البته از بیخ گوش استقلال گذشت.

ادامه مطلب: واکنش منصوریان به لحظه مصدوم شدن...

کریمه: پس از جریمه شدن مهدی طارمی توسط باشگاه پرسپولیس, این بازیکن در مصاحبه ای اعلام کرد که به وقتش علیه مدیران این باشگاه صحبت خواهد کرد.

به گزارش سایت کریمه، مهدی طارمی از دست مدیران پرسپولیس عصبانی است. او در مصاحبه ای صحبت های مهمی را درباره وضعیت خود در پرسپولیس مطرح کرده است.

ادامه مطلب: واکنش مهدی طارمی به جریمه شدنش

کریمه: گویا وزیر ورزش و جوانان در تلاش است که مقدمات حضور بانوان و زنان در ورزشگاه ها بخصوص مسابقات فوتبال را فراهم نماید.

به گزارش سایت کریمه، توئیت‌های جدید وزیر ورزش و جوانان اگر چه محتوای تازه‌ای غیر از همان تمایل به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ندارد اما یك پیام تازه‌ به بانوان علاقه‌مند ورزش و به ویژه فوتبال می‌دهد؛ وزارت ورزش و در واقع دولت‌ هم می‌خواهد فضای ورزشگاه‌ها خانوادگی باشد....

ادامه مطلب: حضور بانوان در ورزشگاه‌ها مطالبه...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 146 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم