سه شنبه 1 اسفند 1396.
امروز:

آخرین اخبار

ورزشی

کریمه: دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک با بیان اینکه برخی بی اطلاعی‌ها و عدم هماهنگی‌ها منجر به قطع تخصیص بودجه این کمیته شده است، گفت: پیگیر هستیم تا مشکل ایجاد شده برطرف شود.

به گزارش سایت کریمه، پرداخت بودجه کمیته ملی پارالمپیک از دو ماه پیش به دلیل آنچه عدم تصویب اساسنامه عنوان شده است، قطع شده و همین موضوع طی این مدت موجب لغو برخی از برنامه های این کمیته بخصوص در راستای آماده سازی ورزشکاران برای حضور در میادین مختلف شده است.

در همین رابطه مسعود اشرفی دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از طرف دیوان محاسبات این طور عنوان شد که چون اساسنامه نداریم نباید بودجه ای به ما تعلق بگیرد در حالی که به نظرم این موضوع کاملا اشتباه و صحبت های مطرح شده هم بی ربط بود که در واقع نشان از عدم هماهنگی آنها با دیگر نهادها داشت.

وی با یادآوری اینکه پروسه تصویب اساسنامه کمیته پارالمپیک روال قانونی خود را طی کرده است گفت: ما از ابتدای سال ماه به ماه بودجه خود را دریافت کردیم اما به یک باره از آبان ماه تخصیص بودجه قطع شد که این هم به خاطر ناهماهنگی و بی اطلاعی مسئولان در دیوان محاسبات بود.

اشرفی با اشاره به اقدامات انجام شده برای رفع این مشکل افزود: از طریق برخی نمایندگان مجلس موضوع را پیگیری کردیم. دو بار هم با دیوان محاسبات مجلس مکاتبه داشتیم و دلایل خود را توضیح داده ایم. در کل پیگیر هستیم تا این مشکل برطرف شود.

منبع: مهر

کریمه: سایت اتحادیه جهانی کشتی در آستانه آغاز رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در ایران، گزارشی از این مسابقات منتشر کرد.

به گزارش سایت کریمه، سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود با حضور کشتی گیرانی از کشورهای کوبا، فنلاند، رومانی، اوکراین، آذربایجان، بلغارستان، ترکیه، قزاقستان، گرجستان، قرقیزستان و ایتالیا و نمایندگان کشورمان روزهای ۵ و ۶ بهمن ماه در سالن بعثت بندر ماهشهر استان خوزستان برگزار می شود.

ادامه مطلب: حضور قهرمانان جهان و المپیک در...

کریمه:تیم ملی فوتبال ایران که پیش از دیدار با سوریه صعودش به جام جهانی را قطعی کرده بود با تساوی برابر این حریف در ورزشگاه آزادی رکورد شاخص خود را از دست داد.

ادامه مطلب: نتیجه عجیب شاگردان کی‌روش در گام...

کریمه:دیدار برگشت تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر اسفندماه مشخص خواهد شد.

به گزارش سایت کریمه، سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر اعلام کرد بازی برگشت تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ساعت ۱۵.۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب: زمان بازی برگشت تیم های فوتبال...

کریمه:قهرمان کاراته جهان با اشاره به اینکه در مسابقات ترکیه در مقابل کاراته کای اسرائیل به میدان نرفتم، گفت: رویارویی دو بازیکن ایرانی مقابل تیم اسراییلی را محکوم می کنیم.

  به گزارش سایت کریمه، مجید شاکری با اشاره به بازی حاجی صفی و شجاعی در مقابل تیم رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: حرکت این دو بازیکن فوتبال را بنده محکوم می کنم و نباید چنین حرکتی را انجام می دادند و در مقابل این تیم بازی می کردند.

ادامه مطلب: رویارویی دو بازیکن ایرانی مقابل...

پیوندها

 

ویژه نامه اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

حاضرین در سایت

ما 53 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم